Android Developer

15 listopada 2023
Aplikuj do nas

Szczegóły

Lokalizacja

Szczecin

Specjalizacja

Mobile Developer

Technologia

Android

Tryb pracy

praca zdalna

Wymiar pracy

pełny etat

Rodzaj umowy

kontrakt b2b

Pracodawca

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w tworzeniu mobilnych aplikacji wspierających sprzedaż, marketing i analitykę od ponad 20lat. Klient zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w modelu Cloud Computing, tak aby ich klienci mogli planować, działać i analizować tak, jak chcą i gdzie chcą.
Aktualnie poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko Android Developera (100% zdalnie).
Lokalizacja biura: Szczecin. Możliwa praca w 100% zdalna.

Zakres obowiązków

Celem projektu jest realizacja systemu wsparcia planowania i realizacji czynności dla firm usługowych. Głównym celem jest udostępnienie poprzez aplikację mobilną możliwości planowania, wykonywania i raportowania zadań takich jak np. serwis urządzeń, sprzątanie. Tworzenie nowych funkcji aplikacji (70%). Aplikacja pozwala pracować w trybie offline zapewniając lokalną bazę danych oraz ich dwustronną synchronizację.

Stack technologiczny: Java, Kotlin, SQLite, Coroutines, Hilt, Moshi

Wymagania

• Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę Android
• Znajomość  języka Kotlin i Java
• Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną (czytanie)
• Zaangażowanie, otwartość, nastawienie na długofalową współpracę

Mile widziane:

 • doświadczenie z SQLite, Coroutines

Firma oferuje

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o Uop lub B2B
• Praca 100% zdalna bądź hybrydowa (wg preferencji)
• Elastyczne godziny pracy
• Prywatna opieka medyczna Medicover
• Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Karta Multisport
• Benefity również w przypadku B2B (do indywidualnego ustalenia)
• Liczne szkolenia i dostęp do wszystkich narzędzi, których kandydat będzie potrzebował do pracy

Aplikuj do nas

  Załącz CV

  Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław, Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się kontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych, pod adresem [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny IFIRMA SA.
  Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, w szczególności poprzez ocenę Twoich kwalifikacji i umiejętności i przedstawienie Twojej kandydatury potencjalnemu pracodawcy. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych będzie udzielona przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO). Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i przysługuje Ci prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane możemy także przetwarzać w celach związanych z rozstrzyganiem sporów, rozpatrywaniem skarg i prowadzeniem postępowań prawnych, co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. f RODO oraz innych celach związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności dla Kandydatów. Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania. Masz także prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie, również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Tobą. Posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, celem skorzystania z możliwości ochrony przewidzianej przez prawo. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności dla Kandydatów
  Czytaj więcej
  Aplikuj do nas