QA Manual Tester

29 listopada 2023
Aplikuj do nas

Szczegóły

Lokalizacja

Warszawa

Specjalizacja

Tester

Tryb pracy

praca hybrydowa

Wymiar pracy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Pracodawca

Naszym klientem jest duńska firma, która jest pionierem w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania treścią przedsiębiorstwa. Firma pełni kluczową rolę jako główny dostawca dla różnorodnych firm i organizacji w Danii, obsługując ponad 300 klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje doświadczonych testerów manualnych, którzy odegrają kluczową rolę w zespole developerskim. Twoim głównym celem będzie zapewnienie jakości obecnych i przyszłych rozwiązań firmy.

Osoba na tym stanowisku dołączy do nowoutworzonego zespołu w Warszawie, aby wesprzeć istniejący zespół developerski zlokalizowany w Kijowie i w Gruzji oraz główną siedzibę firmy w Danii.

Praca hybrydowa - Warszawa ( 2 dni z biura / 3 dni zdalnie )

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: Stanowisko obejmuje manualne testowanie różnych modułów funkcjonalnych w Systemie Zarządzania Dokumentami. W zakres obowiązków będzie m.in., przeprowadzanie testów dymnych, testów regresji i testów użyteczności. Rozwiązania opierają się na platformach Microsoft oraz kilku standardowych integracjach z innymi systemami, takimi jak SharePoint 365.

Stanowisko koncentruje się na wzmacnianiu umiejętności w zakresie testów manualnych, więc oferta pracy nie jest skierowana do kandydatów, których zainteresowania koncentrują się na rozwoju w kierunku automatyzacji testów. Poszukujemy entuzjastów testów manualnych, osób chcących poświęcić się ciągłemu doskonaleniu w tej dziedzinie, dla których długoterminowa praca wyłącznie przy testowaniu manualnym zgodna jest z preferencjami i celami zawodowymi.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

 • Co najmniej trzy letniego doświadczenia w manualnym testowaniu aplikacji desktopowych lub webowych
 • Umiejętności pisania przypadków testowych.
 • Doświadczenia w analizie wymagań testowych.
 • Doświadczenia w projektowaniu i planowanie testów.
 • Doświadczenia w testach użyteczności.
 • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
 • Akademickiego wykształcenia informatycznego na poziomie specjalisty lub magistra w dziedzinie informatyki lub inżynierii.
 • Strukturalności, staranności i dbałości o szczegóły.
 • Umiejętności efektywnej pracy w zespole.
 • Pozytywnego podejścia i komunikatywnej osobowości

Nice to have:

 • Podstawowa wiedza z zakresu SQL będzie dodatkowym atutem.
 • Doświadczenie z Microsoft TFS/Azure DevOps

Firma oferuje

Co firma może Ci zaoferować? 

 • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Uop
 • Unikalną, nieformalna i przyjazną kulturę organizacyjną skoncentrowaną na relacjach społecznych
 • Dynamiczne środowisko pracy, stwarzające możliwość pełnego zaangażowania i rozwoju zawodowego.

Aplikuj do nas

  Załącz CV

  Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław, Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się kontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych, pod adresem [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny IFIRMA SA.
  Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, w szczególności poprzez ocenę Twoich kwalifikacji i umiejętności i przedstawienie Twojej kandydatury potencjalnemu pracodawcy. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych będzie udzielona przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO). Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i przysługuje Ci prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane możemy także przetwarzać w celach związanych z rozstrzyganiem sporów, rozpatrywaniem skarg i prowadzeniem postępowań prawnych, co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. f RODO oraz innych celach związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności dla Kandydatów. Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania. Masz także prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie, również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Tobą. Posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, celem skorzystania z możliwości ochrony przewidzianej przez prawo. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności dla Kandydatów
  Czytaj więcej
  Aplikuj do nas