Kontakt

Katarzyna Jackowiak

Kontakt w sprawie ofert pracy i rekrutacji (+48) 532 461 126 [email protected]

    Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się kontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych, pod adresem [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny IFIRMA SA.
    Twoje dane osobowe zawarte w formularzu będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i korespondencji biznesowej w sprawie zapytania ofertowego - art. 6 ust. 1 lit f) RODO, tj. gdy przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora oraz na podstawie udzielonej zgody na komunikację marketingową wskazanym przez Ciebie kanałem – w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawy Prawo telekomunikacyjne.

    Masz prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie przy czym jej odwołanie nie wpływa na zgodność z prawem dotychczasowej komunikacji.

    Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania. Posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, celem skorzystania z możliwości ochrony przewidzianej przez prawo. Więcej informacji znajdziesz odpowiednio w Polityce Prywatności dla Firm lub jeśli kontaktujesz się jako kandydat w rekrutacjach w Polityce Prywatności dla Kandydatów.

    Czytaj więcej