Outsourcing Specjalistów IT

Usługa outsourcingu programistów i specjalistów IT, którą oferujemy polega na rekrutacji i delegowaniu konsultantów do pracy do klienta lub we wskazanym przez niego miejscu.
Jest to świetne rozwiązanie organizacyjne dla firm, działów, zespołów, które potrzebują okresowej lub stałej rozbudowy czy wsparcia wykwalifikowanych, najlepszych specjalistów.

  • W tym modelu zaakceptowani przez klienta konsultanci zatrudniani są przez Power Media i to Power Media odpowiada za ich pełną obsługę administracyjną.
  • W modelu tym, co najważniejsze, rozliczamy się za przepracowane godziny konsultanta na projekcie.
  • Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z urlopami, zwolnieniami lekarskimi – płaci tylko za godziny przepracowane przez konsultanta.

Wyceń outsourcing

outsourcing

W trybie ciągłym poszukujemy następujących specjalistów

Developer

Tester oprogramowania

Specjalista ds. telekomunikacji

Data Engineer

Administrator sieci, DevOps

Elektronik

Project Manager

Projektant systemów

Wdrożeniowiec/Konsultant

Developer BI

Analityk

Kadra zarządzająca IT

Wyceń outsourcing

Poszukujesz sprawdzonych specjalistów IT do swojej firmy? Zajmiemy się określeniem profilu idealnego kandydata, wyszukamy odpowiednie osoby, przeprowadzimy proces weryfikacji przez naszego eksperta.
Wyślij zapytanie

Czas realizacji projektu rekrutacyjnego

Czas realizacji projektu rekrutacyjnego, czyli jak szybko działamy

Pierwsze CV otrzymają Państwo w ciągu 2-7 dni od otrzymania przez nas oficjalnego zlecenia. Aplikacje kandydatów przesyłamy do Państwa na bieżąco w miarę weryfikowania kompetencji potencjalnych kandydatów oraz potwierdzenia ich zainteresowania Państwa ofertą.

Data rozpoczęcia współpracy z zaakceptowanymi przez Państwa konsultantami jest uzależniona od procesu decyzyjnego Państwa firmy oraz możliwości podjęcia współpracy przez wybrane osoby. Oczywiście skupiamy się na możliwie najszybciej dostępnych specjalistach i kierujemy się Państwa wytycznymi jeśli chodzi o start pracy danego konsultanta.

Wyceń outsourcing

Realizacja projektu rekrutacyjnego

ETAP 1 - Analiza potrzeb klienta - ocena możliwości

Informujecie nas Państwo o swoich potrzebach kadrowych, kierując zapytanie telefonicznie bądź mailowo. Dokładnie analizujemy Państwa zapytanie: wymagania technologiczne, rodzaj projektu, czas na realizację, etc. Jeżeli informacje nie będą kompletne organizujemy rozmowę/spotkanie, która pozwoli nam na dokładne poznanie wymagań poszukiwanego specjalisty.

ETAP 2 - Przyjęcie zlecenia – określenie warunków współpracy – umowa ramowa

Informujemy Państwa o przyjęciu zlecenia. Określamy z Państwem warunki współpracy podpisując umowę ramową. Przekazujecie nam Państwo Formularz Zamówienia z zawartymi informacjami dotyczącymi stanowiska, wymagań wobec kandydata, warunków zatrudnienia/współpracy.

ETAP 3 - Telekonferencja/spotkanie klient - Power Media

Po otrzymaniu Formularza Zamówienia organizujemy telekonferencję lub spotkanie pomiędzy naszym Rekruterem IT a osobą odpowiedzialną za rekrutację po Państwa stronie/osobą techniczną, w celu doprecyzowania wymagań technicznych, merytorycznych i dotyczących kompetencji miękkich wobec kandydatów oraz doprecyzowania kwestii formalnych dotyczących warunków zatrudnienia kandydatów.

ETAP 4 - Rekomendacja kandydatów

Rekomendacja kandydatów w formie ujednoliconego CV. Sami Państwo decydujecie, z którymi kandydatami odbędzie się spotkanie, a którzy nie zostaną włączeni do dalszego procesu rekrutacyjnego.

ETAP 5 - Spotkania/rozmowy/spotkania online z kandydatami

Organizujemy spotkania Państwa z wybranymi kandydatami w Państwa siedzibie lub online.

ETAP 6 - Wybór odpowiedniego kandydata

Na podstawie przekazanych rekomendacji podejmujecie Państwo decyzję o wyborze kandydata. Ofertujemy wybranego kandydata. Po przyjęciu oferty pracy/współpracy przez kandydata/kandydatów, ustalany jest termin podpisania umowy pomiędzy kandydatem a Państwem i start pracy wybranej osoby.

ETAP 7 - Zatrudnienie – raport końcowy

Zatrudnienie wybranych kandydatów przez Państwa. Objęcie zatrudnionego pracownika 3 miesięczną gwarancją, podsumowanie projektu rekrutacyjnego. Power Media przekazuje informację zwrotną dla odrzuconych kandydatów i dziękuje za uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym.

Zasady współpracy, budżet

Przy usłudze outsourcingu stawki każdorazowo ustalane są z klientem i uzależnione są od długości trwania projektu.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem konsultanta na określony czas bądź zamierzają Państwo zbudować nowy lub uzupełnić istniejący zespół o najlepszych specjalistów – porozmawiajmy.

Skontaktuj się

Współpraca