Poznaj nas

We have the power - Naszą siłą są ludzie

Od 1997 roku specjalizujemy się w pozyskiwaniu profesjonalistów z szeroko pojętej branży informatycznej oraz branż pokrewnych. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu.

Od 2017 roku spółka działa pod nazwą IFIRMA SA, jednak usługi rekrutacyjne niezmiennie świadczymy jako Power Media.

Jesteśmy ekspertami w łączeniu wykwalifikowanych talentów z pracodawcami, którzy ich poszukują. Nawiązujemy trwałe relacje z naszymi klientami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Co sądzą o nas nasi klienci?

Sprawdź rekomendacje

Siła zespołu to siła sukcesu - z nami znajdziesz najlepsze talenty

Nasz zespół złożony jest z kilkunastu osób – z rekruterów, z managerów oraz specjalistów od biznesu i relacji z klientami. Różnorodność, która nas cechuje, pozwala nam być swoistym pomostem między klientem a kandydatem.

Z naszymi kandydatami i klientami utrzymujemy długofalowe i partnerskie relacje, co umożliwia nam szybkie zamykanie nawet najtrudniejszych procesów rekrutacyjnych. W jakich obszarach działamy?

Dowiedz się więcej

Wyceń rekrutację

Poszukujesz sprawdzonych specjalistów IT do swojej firmy? Zajmiemy się określeniem profilu idealnego kandydata, wyszukamy odpowiednie osoby, przeprowadzimy proces weryfikacji przez naszego eksperta.
Wyślij zapytanie

Trust me - I’m a recruiter

Nasi rekruterzy to doświadczeni i dojrzali profesjonaliści w dziedzinie rekrutacji, których pasją jest wprowadzanie na rynek najlepszych kandydatów oraz połączenie ich z klientami, którzy takich kandydatów poszukują.

Ambitnie podchodzimy do zadań służbowych, wzajemnie się wspieramy i dbamy o utrzymanie atmosfery opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu. Nasze wartości są paliwem tworzącym silny i skuteczny zespół.

Najbardziej motywują nas nasze sukcesy, które wspólnie świętujemy na naszych tradycyjnych kwartalnych spotkaniach. Czym możemy się pochwalić? Liczby mówią same za siebie!

Statystyki

35 000

Specjalistów z branży IT w naszej bazie kandydatów

3 do 5 dni

Od przyjęcia zlecenia do pierwszej trafnej rekomendacji

2 tyg. do miesiąca

Tyle średnio zajmuje nam zamknięcie procesu rekrutacyjnego

Ok 90%

Procesów rekrutacyjnych kończy się sukcesem

Siła tkwi w szczegółach - dokładnie badamy Twoje potrzeby

Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w branży rekrutacyjnej dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, co daje nam tą pewność, że nasi partnerzy biznesowi są w dobrych rękach.

Znamy również potrzeby naszych kandydatów i kładziemy duży nacisk na odpowiednie przedstawienie Państwa oferty.

Z nami Twój biznes rośnie w siłę!

Power Media - siła, która pomoże Ci odkryć i rozwinąć Twój pełny potencjał

Jesteś zainteresowany zmianą pracy? Sprawdź oferty naszych klientów!

Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami w Polsce i za granicą. Aplikuj, a nasi rekruterzy zapewnią Ci wsparcie przez cały proces. Najważniejsze dla nas są Twoje potrzeby.

Nie znalazłeś niczego dla siebie? Spokojnie, wystarczy, że się odezwiesz, w drugą stronę również działamy i pomożemy Ci znaleźć właściwe i dobre miejsce dla Ciebie!