NOWOŚCI W POWER MEDIA

Szukasz pracy, rozważasz przejście na B2B lub chcesz usprawnić procesy rekrutacyjne w swojej firmie? Power Media ma coś dla Ciebie! Z naszymi nowymi usługami rozwiniesz swój biznes i karierę!

DLA KANDYDATÓW

POWER KARIERA – bezpłatne konsultacje CV! Pozwolą Ci uporządkować swoje CV i przyciągnąć uwagę rekruterów. W trakcie naszego spotkania przeanalizujemy Twoje CV i przekażemy praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku pracy.

BENEFIT NA START OD IFIRMA.PL– Przejdź na B2B ze wsparciem specjalistów. Skorzystaj z wyjątkowego benefitu, w ramach którego przeprowadzimy Cię przez proces zakładania własnej działalności gospodarczej. A jeżeli prowadzisz już firmę to zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego ifirma.pl – przejście do nas będzie na pewno opłacalne i proste!

DLA FIRM:

KONSULTACJE HR DLA FIRM – Oferujemy konkretne wsparcie w zakresie wypracowania i ułożenia działań oraz procesów rekrutacyjnych w Twojej firmie. Wykorzystując nasze doświadczenie i narzędzia, uporządkujemy główne obszary rekrutacji, dzięki czemu skupisz się na realizacji celów biznesowych.

BENEFIT NA START OD IFIRMA.PL– Zastanawiasz się nad zmianą biura rachunkowego? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak możemy uprościć Twoje rozliczenia.
Nowy benefit – dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą i chcą zoptymalizować koszty biura rachunkowego lub planują zmienić obecne biuro na bardziej efektywne.
Genialna opcja benefitu pracowniczego – zaproponuj swoim współpracownikom biuro rachunkowe ifirma.pl a my otoczymy ich pełnym wsparciem księgowym.

Zapraszamy do zakładki Power Konsultacje 🙂 

Publikacje zamieszczone na stronach ifirma.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Wszystkie zamieszczone treści (artykuły, podstrony, wpisy, analizy) są wyrazem osobistych poglądów ich autora/ów. Żadna informacja nie stanowi wykładni prawa, porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym oraz nie powinna stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych lub podatkowych.

IFIRMA zastrzega sobie prawo do zmiany treści poszczególnych artykułów i wpisów, w szczególności w sytuacji zmiany prawa, orzecznictwa oraz praktyki organów administracji. Treści prezentowane na łamach witryny są chronione prawami autorskimi, ich kopiowanie, przetwarzanie, publikowanie oraz wykorzystywanie (w całości lub w części) bez zgody ich autora/ów jest zabronione oraz stanowi naruszenie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.