Szkolenie techniczne z Rekrutend – cykliczne podnoszenie kompetencji

Cytując ulubionego klasyka – „Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie” (Paulo Coelho 😉) i my trzymając się tej cennej dewizy szkolimy się już kolejny raz z Kamilem Jóźwikiem z firmy Rekrutend by być solidnym wsparciem dla Was, drodzy kandydaci i dla Państwa, drodzy klienci.

Tym razem było to szkolenie techniczne, na którym analizowaliśmy aktualną sytuację na rynku IT, omawialiśmy najnowsze trendy, dyskutowaliśmy o tym, które stanowiska mają teraz największy potencjał i szansę na dynamiczny rozwój, a które być może zostaną w niedalekiej przyszłości zastąpione lub zrewolucjonizowane przez nowsze technologie. Poruszaliśmy tematy absolutnie kluczowe:

– architektura oprogramowania,
– AI/ML/Blockchain/IoT
– cyberbezpieczeństwo
– administracja/support.

Spotkaliśmy się po roku, ale jak wszyscy zgodnie stwierdziliśmy – w zupełnie innej rynkowej rzeczywistości.

Pointa naszego spotkania była taka, że pomimo zmian na rynku pracy i w IT, wciąż brakuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów i wciąż klienci potrzebują wsparcia w trudnych procesach rekrutacyjnych, a to z kolei przestrzeń dla mocnych zawodników – wierzymy, że z coroczną pomocą Kamila takimi właśnie będziemy dla naszych partnerów 💪😉

Publikacje zamieszczone na stronach ifirma.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Wszystkie zamieszczone treści (artykuły, podstrony, wpisy, analizy) są wyrazem osobistych poglądów ich autora/ów. Żadna informacja nie stanowi wykładni prawa, porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym oraz nie powinna stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych lub podatkowych.

IFIRMA zastrzega sobie prawo do zmiany treści poszczególnych artykułów i wpisów, w szczególności w sytuacji zmiany prawa, orzecznictwa oraz praktyki organów administracji. Treści prezentowane na łamach witryny są chronione prawami autorskimi, ich kopiowanie, przetwarzanie, publikowanie oraz wykorzystywanie (w całości lub w części) bez zgody ich autora/ów jest zabronione oraz stanowi naruszenie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.