Rekomendacje

Współpracę z Power Media rozpoczęliśmy bardzo dawno, bo w 2011 roku.

Bardzo dobrze oceniamy zarówno wsparcie rekrutacyjne, jak i miły, merytoryczny i profesjonalny kontakt z Zespołem Power Media. Dzięki tej współpracy pozyskaliśmy wielu świetnych pracowników a procesy, które zlecaliśmy, to m.in. Java Developer, Tester, DevOps, Frontend Developer i wiele innych.

Polecam serdecznie współpracę z Power Media - dobra firma rekrutacyjna to skarb!

Mariusz Ogonowski

Manager, TBSCG Poland Sp. z o.o.

Working with Power Media has been a pleasure from the very start. First off all, they really listen to our requirements and understand what is important to us. We always interact with our own personal consultant who actively remains by our side through the hiring process and beyond. Before proposing a candidate, they conduct a thorough assessment which they then share with us to make us get a full picture of the person. It is fun to work with Power Media because they create a reliable, no-nonsense framework infused with a positive attitude and dedication that create a sense of trust.

Andreas Martschitsch

CEO, Vestiacom P.S.A.

Power Media to taki Twój rekrutacyjny przyjaciel, który zrozumie, wysłucha, potem znajdzie kogo trzeba i po drodze załatwi wszystko tak, by współpraca z ludźmi na pokładzie układała się świetnie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i polecamy wszystkim tym firmom, które szukają zaufanego partnera - dziewczyny z Power Media rozumieją branżę IT, dostarczają nam bardzo dobrych kandydatów i dzięki tym działaniom poszerzyliśmy nasze szeregi o rzetelnych backendowców i frontendowców, a także testerów.

Dzięki Power Media!

Emilian Biegański

Technical Leader, Quant Azimuth

Współpracujemy z Power Media od dobrych kilku lat i ta współpraca układa się naprawdę dobrze. Dzięki działaniom rekrutacyjnym dziewczyn z Power Media pozyskaliśmy już wielu naprawdę dobrych i fajnych współpracowników i pracowników.
Zlecaliśmy im procesy rekrutacyjne z obszaru developmentu (Java, Frontend, Backend), QA, Data, analityki, BI i innych.

Kontakt z Power Media jest zawsze profesjonalny a przy okazji miły.

Polecamy tego allegrowicza.

Karolina Stusińska

HR Stusińska, Bunge Polska

Z firmą iFirma S.A. od kwietnia 2021 r. współpracujemy w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych z obszaru rynku IT, poszukując pracowników głównie na stanowiska inżynierów oprogramowania.

Za każdym razem kiedy zgłaszaliśmy swoje potrzeby w zakresie rekrutacji, proces przebiegał bardzo sprawnie zarówno pod względem komunikacyjnym jak i jakości świadczonych usług.

Konsultant firmy, współpracując z nami wykazywał się dużym zrozumieniem naszych potrzeb i starał się sprostać rosnącym wymaganiom rynku IT, przedstawiając odpowiednio wyselekcjonowanych kandydatów, zarówno pod względem merytorycznym jak i osobowościowym.

Dotychczasowa współpraca potwierdza bardzo dobre wzajemne relacje, efektywność firmy oraz zaangażowanie jej pracowników w prowadzone przez nas projekty.

Izabela Fijałkowska

Straszy Specjalista ds. Kadr, Trapeze Poland Sp. z o.o.

Wiele razy korzystaliśmy z usług Power Media w ramach stałej współpracy 🙂 Wspólnie rekrutujemy Developerów, Testerów oraz kandydatów na stanowiska Specjalistyczne.

Rekrutacja po stronie Power Media zawsze przebiegała sprawnie i, co w naszym przypadku też miało ogromne znaczenie, szybko, bo zespół Power Media rozumie rynek IT i świetnie łączy potrzeby klientów z oczekiwaniami kandydatów.

Polecamy współpracę z Power Media 🙂

Magdalena Guzior

IT Recruiter, Montrose Software

Dziewczyny z Power Media robią naprawdę dobrą robotę!

Zawsze możemy liczyć na nieszablonowe podejście, zrozumienie, miłą i profesjonalną rozmowę a potem na dopasowanych kandydatów z mocnymi umiejętnościami.

Ostatnio zleciliśmy Power Media poszukiwania Frontend Developera - cały proces zamknął się bardzo szybko i sprawnie po obu stronach.

Z naszej strony leci do Power Media dużo dobrych słów i powodzenia w tym, co robicie najlepiej, czyli rekrutacjach IT! 

Marek Macyszyn

Director R&D