Power Media w nowej odsłonie!

Ruszyła nasza nowa strona internetowa

Naszym celem było stworzenie witryny, która umożliwi naszym użytkownikom łatwe i szybkie uzyskanie odpowiedzi na kluczowe informacje dotyczące sposobu, w jaki działamy. Odwiedzając naszą stronę będziesz miał szanse zaznajomić się ze specyfiką działania naszej firmy, poznasz bliżej nasz zespół oraz będziesz na bieżąco z naszymi ofertami.

Rekrutacja

Poszukujesz wsparcia w pozyskaniu specjalisty do Twojego projektu? Odwiedź zakładkę „REKRUTACJA”.

Dowiesz się jak w naszej firmie przebiega realizacja procesu rekrutacyjnego, na jakie stanowiska rekrutujemy i według jakich standardów działamy.

Rekrutacja specjalistów IT

Naszym klientom oferujemy również bezpłatny consulting

Umów się z nami na kawę lub rozmowę bądź spotkanie a będziemy mieli szansę lepiej poznać Twój biznes i przedstawić Ci najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie.

Działasz w branży IT i jesteś zainteresowany zmianami zawodowymi? Sprawdź oferty naszych klientów! Dzięki udoskonalonej wyszukiwarce będziesz w stanie szybciej dotrzeć do ofert zgodnych z Twoim oczekiwaniami oraz profilem zawodowym.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skorzystania z nowego formularza kontaktowego, który umożliwi sprawne połączenie się z dedykowaną osobą, która z przyjemnością odpowie na Twoje pytania.

Outsourcing

Zastanawiasz się nad outsourcingiem pracowniczym? Power Media oferuje również usługę wynajmu specjalistów branży IT.

W zakładce „OUTSOURCING” znajdziesz jasny opis oferowanych przez nas rozwiązań. Oszczędność czasu, optymalizacja kosztów - przekonaj się, jak wiele korzyści możesz zyskać współpracując z nami.

Outsourcing IT

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna oraz przejrzysta struktura strony zachęci naszych użytkowników do częstych odwiedzin.

Publikacje zamieszczone na stronach ifirma.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Wszystkie zamieszczone treści (artykuły, podstrony, wpisy, analizy) są wyrazem osobistych poglądów ich autora/ów. Żadna informacja nie stanowi wykładni prawa, porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym oraz nie powinna stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych lub podatkowych.

IFIRMA zastrzega sobie prawo do zmiany treści poszczególnych artykułów i wpisów, w szczególności w sytuacji zmiany prawa, orzecznictwa oraz praktyki organów administracji. Treści prezentowane na łamach witryny są chronione prawami autorskimi, ich kopiowanie, przetwarzanie, publikowanie oraz wykorzystywanie (w całości lub w części) bez zgody ich autora/ów jest zabronione oraz stanowi naruszenie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.